Cerere cursuri de la eurocor pentru invatat engleza

Subiecte legate de cursul de Limba Engleza de pe site, precum si alte topic-uri pentru invatat si exersat limba engleza.
balanta22
Mesaje: 2

Cerere cursuri de la eurocor pentru invatat engleza

Buna seara,

As dori, daca va este posibil sa-mi transmiteti si mie cursurile de incepatori de la Eurocor.

Va multumesc anticipat!

MarPlo Mesaje: 4343
Salut
V-am trimis un email cu datele necesare pentru ca sa puteti descarca cursurile de engleza solicitate.

76loredana Mesaje: 1
Buna ziua!
Doresc si eu cursul eurocor limba engleza intermediari si incepatori!
Multumesc!

Ianis Mesaje: 1
Buna, vreau sa descarc cursurile de engleza pentru incepatori de la eurocor si engleza pentru avansati de la eurocor.
Multumesc!

Cotty Mesaje: 1
Buna ziua, imi puteti trimite si mie va rog, Gramatica Limbii Engleze, Program pt Limba engleza,Curs - Engleza pentru intermediari. Va multumesc.

Lili712000 Mesaje: 1
Buna ziua
As dori si eu cursurile eurocor pentru engleza incepatori si gremana incepatori.
Va multumesc anticipat.

Black Queen Mesaje: 1
Buna ziua,
As vrea si eu link-urile pentru cursurile de engleza
Multumesc

mirelaofelia Mesaje: 2
Buna ziua!

Doresc si eu cursurile de Engleza intermediar si avansati de la Eurocor, pe email, va rog.

Multumesc mult!

mirel_us00 Mesaje: 1
Buna ziua,
As dori cursul Eurocor pentru incepatori si intermediari(audio si pdf).
Multumesc anticipat!

MarPlo Mesaje: 4343
Buna ziua
V-am trimis mesaj pe privat cu link si detalii pentru descarcarea cursurilor solicitate de limba engleza.

- mirelaofelia - am trimis la adresa de email link si detalii pt. cursurile de limba engleza.

mirelaofelia Mesaje: 2
Nu am primit mesajul de la dvs in mail...am cautat si in junk...

MarPlo Mesaje: 4343
- mirelaofelia - am trimis acum mesaj pe privat cu link si detalii pentru descarcarea cursurilor de limba engleza.
Verificati pe acest forum sectiunea de la link-ul "Mesaje private" (in dreapta-sus).

Subiecte similare