Eroare parola la inregistrare cont pe site

Aici puteti raporta probleme, greseli / erori intalnite pe forum sau in paginile de pe site.
chiuda
Mesaje: 1

Eroare parola la inregistrare cont pe site

Buna ziua.
Am vrut sa downloadez unul din scripturile de PHP de pe site-ul dumneavoastra si am vazut ca este necesar sa fiu logat.
Am dat sa imi fac cont nou si imi da o eroare de format al parolei care nu ar avea de ce sa apara.
De exemplu, daca scriu la parola "password"(fara ghilimele) imi spune ca parola nu poate contine decat numere si cifre si trebuie sa aiba o lungime minima de 3 caractere si maxima de... 64 parca.
Va rog mult daca puteti sa imi raspundeti rapid pentru ca maine am un proiect de predat si as vrea sa implementez chat-ul in el.
Va multumesc anticipat.

MarPlo Mesaje: 4343
Salut
Am verificat scriptul de inregistrare, functioneaza, pe ziua de azi sunt deja 7 conturi inregistrate.
Daca e ceva urgent, va puteti autentifica cu un cont de Facebook, Google sau Yahoo.
Daca doriti sa va creati cont pe site si nu reusiti, trimiteti-mi Mesaj Privat cu: Numele, Adresa de Email si Parola pe care doriti sa le folositi la inregistrare, si voi crea contul (parola o veti putea schimba din pagina personala).

Subiecte similare