Idei Scripturi!

Postari cu informatii legate de site-ul MarPlo si puteti adauga Propuneri in legatura cu acest site si forum.
Gaby94
Mesaje: 3

Idei Scripturi!

Salutare all.As dori si eu sa propun cateva idei de scripturi.
1. Script de download cu pagina de download la fiecare fisier "gen siteurile de muzica cu linkuri de download" cu paginare,categorii,admin panel (stergere fisiere ,editare fisier) daca se poate cu baza de date mysql sau fara.
2.Script pt topsite cu adaugare de siteuri.Gen aardvarktopsitesphp sau [url]htpp://wtmon.com[/url]da ceva care pote fi editat cu usurinta ma refer sai modifici skinurile.Sa aiba statistici lunare,saptamanale,vizite unice,intrari pe pagina,refereri,acestea prin cod de votare,cand clientul a pus codul sa inceapa generarea.Am ceva in genu fara baza de date ,creaza el fisiere dar nu e prea complex. http://www.jnmsolutions.co.uk/index.php ... d=download.Am vazut ca pe site exista scripturi pentru statistici dar acestea afiseaza statistici la site doar unde este implementat.

La design te pot ajuta , cunosc cat de cat PhotoShop.

MarPlo Mesaje: 4343
Nu stiu sigur, dar probabil exista deja scripturi asemanatoare gratuite pe net, trebuie sa caute cine e interesat.
Sectiunea de scripturi ramane deocamdata asa, fara alte scripturi noi facute. O perioada am altele de lucru si planificate; dupa aia ..., Dumnezeu stie.