Intrebari despre cum fac si invata altii

Aici este locul unde puteti scrie despre orice probleme /intrebari, in limita bunului simt, care nu au legatura cu subiectele din celelalte forumuri, sau cu materialele de pe site.
Avatar utilizator
steell
Mesaje: 190

Intrebari despre cum fac si invata altii

salut marplo m-ar interesa raspunsurile la urmatoarele intrebari ca sa stiu la ce sa ma astept pe viitor cum stau treburile eu fiind la inceput de programare web mi-as dori sa vad cum arata lucrurile in viitor si sa invat din experienta altora. deci:
1.cati ani ai?
2.decat tu administrezi siteul si forumul acesta?
3.cat timp ti-a luat sa inveti toate limbajele acestea?
4.cat timp ti-a luat sa faci siteul ?
5.ce suma tea costat sa faci siteul?
6.de unde ai invatat asa bine toate limbajele acestea (carti , cursuri, facultate etc)?

MarPlo Mesaje: 4343
Salut
In primul rand, daca vrei sa stii cum am invatat, nu m-a interesat varsta, nici cum fac altii (toate sunt la masura fiecaruia) si nici pretul, fiindca nu invat pentru bani, ci din pasiune si dorinta de a invata ceva prin care sa pot face lucruri de folos si pt. altii.
1. Varsta nu conteaza.
2. Site-ul si forumul le administrez de cand sunt facute, 3 ani si ceva.
3. Nu stiu cat timp mi-a luat, nu am invatat la masura de timp, probabil asta depinde de perseverenta fiecaruia.
4. Site-ul il tot fac, adaptez, imbunatatesc.
5. Ca suma nu ma costa ce pot face eu.
6. Sunt tot la nivel de incepator cu invatatul, din orice surse gasesc pe net: tutoriale, lectii, e-book.