Modele subiecte titularizare 2014 Informatica

Aici este locul unde puteti scrie despre orice probleme /intrebari, in limita bunului simt, care nu au legatura cu subiectele din celelalte forumuri, sau cu materialele de pe site.
hi_ella
Mesaje: 40

Modele subiecte titularizare 2014 Informatica

Buna,

Daca ma poate ajuta cineva,nu stiu daca este cumva in cunostiinta de cauza,unde s-ar posta modele de subiecte de titularizare la disciplina informatica . Am gasit pe bloguri indicand adresa aceasta :
subiecte2012.edu.ro/2012/titularizare/Subiecte_si_bareme/

- pentru subiectele din 2012. Pe mine ma intereseaza din anul acesta.
Daca cumva stiti ceva,va rog mult sa ma ajutati. Totodata daca stiti de ceva rezolvari de subiecte tot la informatica insa doar pentru subiecte din 2012,2013.Eu nu prea am gasit.

Va multumesc mult !
Imi pare rau daca intrebarea este nepotrivita pentru forum.

MarPlo Mesaje: 4343
Salut
Din ce am gasit pe internet, se pare ca nu s-au mai ocupat sa faca subiecte model de titularizare pentru 2013 si 2014, de aceea nici nu e pe site-ul edu.ro pentru acesti ani.
- In 2013 : Subiectele model pentru examenul de titularizare 2013 sunt exact subiectele date anul trecul (2012) la examenul din 2 august.
- In 2014 : au spus "Subiectele din cadrul probei scrise care a fost sustinuta in data de 30 iulie 2013 constituie modele de subiecte pentru anul 2014", adica acestea: Probă scrisă la Titularizare Informatică şi tehnologia informaţiei.
- Programa este cea aprobata in 2010: Programa pentru Titularizare Informatică şi tehnologia informaţiei.