Modificare Blog CMS

Aici prezentati probleme, intrebari, sau orice subiecte legate de scripturi si tutoriale de pe site.
lezeualex
Mesaje: 2

Modificare Blog CMS

Salut
As vrea sa te rog daca imi accepti permisiunea de-a edita CMS-ul tau de blog, vreau sa îi fac o tema personalizata in photoshop ,dar am nevoie de puțin suport,dacă vrei! Mulțumesc!

MarPlo Mesaje: 4343
Salut
Poti modifica acel CMS cum vrei, codul si tema.
Dar la suport de alta tema sau adaugari nu ma bag, modificarile le face fiecare cum stie.
Fiind altceva de care ma ocup, nu mai am in minte codul si logica acelui script, si e bine sa ma concentrez pe ceea ce este acum.
Oricum, daca apar erori poti scrie pe forum.

lezeualex Mesaje: 2
Am incercat sa il instalez ,i-am configurat si baza de date ,dar nu stiu ce greseala e in fisier !
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/coreinfo/public_html/website/bincls/texts.php on line 1

MarPlo Mesaje: 4343
De obicei aceasta eroare apare din cauza editorului folosit, care a adaugat vreun caracter invizibil la inceputul fisierului, cum sunt editoarele astea complexe precum Dream Waver, dar cu cerinte de nivel avansat pt diferite configurari.
Rezolvarea, sa editezi fisierele cu un editor simplu de text, gen Notepad++, si sa salvezi fisierul cu encoding UTF-8.

Subiecte similare