Cont Adobe

Aici este locul unde puteti scrie despre orice probleme /intrebari, in limita bunului simt, care nu au legatura cu subiectele din celelalte forumuri, sau cu materialele de pe site.
Avatar utilizator
Anghell
Mesaje: 17

Cont Adobe

Salut
In data de 31 octombrie 20112 Adobe Romania a tinut o mica sedinta de doua ore, in care am fost si eu.
Evident, s-a vorbit de HTML & CSS, am fost curios, este prima data cand particip.
La un moment dat a zis, cine vrea cont poate sa-si faca la Adobe.com.
Intrebare: Am vreun beneficiu la programele lor, pot sa iau free daca am cont acolo?
Este foarte adevarat ca marea majoritate a programele lor se plateste cu cardul.
Este si firesc sa platesti, ai de castigat.
Multumesc anticipat.
o1 ianuarie 2020 - 31 decembrie 2020

steell Mesaje: 190
Nu cred ca cineva se incumeta sa dea un program free doar pentru ca iti faci la ei un simplu cont.
Eu de exemplu am cont la: "students.autodesk.com", iar programele pentru studenti sunt gratuite, numai ca atunci cand le scoti la imprimanta apare un text "student version". Dar nu ma intereseaza textul atata timp cat pot sa invat proiectarea.

MarPlo Mesaje: 4343
Cred ca pe site-ul de la Adobe ar trebui sa scrie daca sunt ceva beneficii la cei cu un cont inregistrat.
Sau poate fi doar cele standard: postare mesaje si intrebari, primire newslatter.