Cerere cursuri de la eurocor pentru invatat engleza

Subiecte legate de cursul de Limba Engleza de pe site, precum si alte topic-uri pentru invatat si exersat limba engleza.
Robert Ph
Mesaje: 1

Re: Cerere cursuri de la eurocor pentru invatat engleza

Buna ziua!
Imi oferiți si mie cursurile de limba engleza de la Eurocor(intermediar si avansați, audio+pdf), vă rog?
Mulțumesc anticipat!

2_ginna Mesaje: 1
Buna ziua, aceasta este lista cursurilor pe care doresc sa le downloadez. Va multumesc!
Curs - Engleza pentru incepatori
- Curs Eurocor de limba engleza pentru incepatori. Contine primele lectii, cu exercitii, in format PDF, insotite de fisiere audio MP3.
Curs - Engleza pentru intermediari
- Cursul contine 32 lectii de nivel mediu, in format PDF, insotite de lectii audio (MP3) si caiete de exercitii.
Curs - Engleza pentru avansati
- Un curs Eurocor de limba engleza pentru avansati. Contine un manual in format PDF cu explicatii gramaticale mai scurte si multe lectii de literatura si exercitii de traducere, precum si lectii audio.

Adina R Mesaje: 1
Buna ziua! As dori si e cursul Limba engleza incepatori si Limba engleza - ghid de conversatie. Multumesc!

darialiv Mesaje: 1
Buna ziua! As dori să-mi trimiteți cursul- Engleza pentru intermediari. Multumesc mult!

lucyenake Mesaje: 1
Buna seara,

As dori, daca va este posibil sa-mi transmiteti cursurile de engleza in format electronic.

Va multumesc anticipat!

andreeamirela1987 Mesaje: 2
Buna ziua!
Imi oferiți si mie cursurile de limba engleza de la Eurocor(intermediar si avansați, audio+pdf), vă rog?
Mulțumesc anticipat!
O zi frumoasa:)

andre354 Mesaje: 1
Buna ziua.As dori, daca va este posibil sa-mi transmiteti si mie cursurile de incepatori si intermediar limba engleza.

Cronnoss Mesaje: 1
Buna ziua,
Va rog, daca e posibil sa imi trimiteți link pentru cursurile eurocor limba engleza, menționez că sunt cam intermediar dar trebuie sa o iau de la zero nu mă descurc audio poate că începător audio și intermediar scris, de aceea doresc link pentru învățare engleza pentru copiii, începător, intermediar in fine daca se poate și avansați macar sa ajung eu acolo. Va sunt recunoscător pentru ajutor.
Zi frumoasa.

carmen_94 Mesaje: 1
Buna ziua!Va rog daca este posibil sa imi trimiteti si mie cursurile de la eurocor pentru incepatori.
Va multumesc!

cntrifan Mesaje: 1
Buna ziua !
Va rog daca se poate sa imi transmiteti si mie cursurile de limba engleza de la Eurocor (intermediar si avansati, audio + pdf) ?
Va multumesc anticipat !

m_gherghisan Mesaje: 1
buna seara!
Va rog daca se poate sa imi transmiteti si mie cursurile de limba engleza de la Eurocor (intermediar si avansati, audio + pdf) ?
Va multumesc.

aur6aur Mesaje: 1
Solicit toate cursurile de la Eurocor pt invatarea limbii engleze.

Multumesc

Subiecte similare